Magic Probe

Tek Seansta 3cm İncelme Garantili
Kilo veriyorum ama göbeğimden gitmiyor, gıdım var yüzüm çok büyük görünüyor, basenlerim çok büyük bir türlü küçülmüyor diyorsanız işte size tek seansta bile 3 cm incelme fırsatı sunan Macig Probe uygulaması ağrısız ve aynı zamanda vücutta pürüzsüz bir görünüm sağlayan Macig Probe 8-10 seansta 10 santime kadar incelme sağlayabilen bir uygulama.

Magic Probe

Diüretik etkili ilaçlar ya da bitkisel çözümler(!) vücudumuzun %60’lık su rezervinden çalarak ihtişamlı sonuçları size çabucak gösterir. Bu dönemde su içilmemesi tavsiye edilir. Olması gereken ise metabolizmanın hassas elektrolitik dengesinin korunarak yağ fazlalığının uzaklaştırılmasıdır. Enerji metabolizmasının en alt sırasındaki bu yağ stoku, çok ağır diyetler ve profesyonel spor aktiviteleri ile yıpratılmadığı sürece klasik yöntemlerin aciz kaldığı bir konumdadır.

Her yaz mevsimine girişte birbirinden enteresan zayıflama çözümleri görürüz. Bunlar mucize ise sorumuz şu olmalı; “Mademki her şey bu kadar basit, biz ya da çevremizdeki kişiler neden sürekli şişmanlar haldeyiz?”

İsveç Karalinska Enstitüsü’nden Bilim adamları yağ hücre sayısının ergenlikte belirlendiğini buldular. Sonraki dönemde kişi obez olsa bile yağ hücre sayısında artış yaşanmıyor. Her bir yağ hücresi hacimce 4000 katına kadar büyüyerek daha fazla miktarda yağ barındırıyor. İşte bu yağ hücrelerinin yerinde yok edilmesi ise kalıcı bir sonuç sağlıyor.

Bilindik, güvenli bir teknoloji var elimizde; ultrasound…

Hem de o kadar güvenli ki, hamilelikte hemen her şeyin yasak olmasına rağmen sıklıkla kullanılmasına izin veriliyor. Zararlı ışınlar barındırmayan bu teknoloji kulağımızın duyma sınırının üzerinde ses dalgalarından oluşuyor. Dünyanın birçok yerinde hamilelik döneminde yapılan binlerce deneyler sonucu bir zararının görülmediğine karar verilmiştir.

Kaldı ki sağlıklı bireylerde iç organlar yerine hemen deri altına odaklanmış ses dalgalarının bir zararı olması beklenemez.

Çalışılacak bölgeye su bazlı jel sürülerek Ultrasound Probe’undaki ses dalgalarının deri altına nüfuz etmesi sağlanır. Enerji aktarımı epiderm’den başladığı için hemen altında bulunan asıl deride yeni kolajen oluşturarak elastikiyet verir. Bu sebepten parçalanarak uzaklaştırılan stok yağlarının üzerindeki derimizde deformasyon (pörsüme-büzüşme) olmuyor. Aksine umulmayacak kadar gergin bir doku oluşur.

Magic Probe nedir?
Tek seansta kaç santimetre incelebilirim?
Bir tek bel bölgesine mi uygulanır?
Seans esnasında acı hissedilirmi?
Zararı varmıdır?
Seansa girmeden ve seans sonrası nelere dikkat edilmeli?
Sonuç kalıcımıdır?
Kilo da verecek miyim?
Kimler seansa giremez?